Wiadomości branżowe

Nowy serwis Urodzony Geniusz ? z humorem o rozwoju i osiągnięciach dzieci

Każdy rodzic lubi z dumą obserwować postępy w rozwoju intelektualnym oraz fizycznym swojego dziecka. Jesteśmy zaskoczeni pierwszym słowem naszego malucha. Pierwsze, logicznie złożone zdanie wprawia nas w prawdziwy zachwyt. A dziecięca szczerość i bezpretensjonalne poczucie humoru działają na nas rozbrajająco. Mówiąc w skrócie – każdy z nas uważa, że jego dziecko to urodzony

Każdy rodzic lubi z dumą obserwować postępy w rozwoju intelektualnym oraz fizycznym swojego dziecka. Jesteśmy zaskoczeni pierwszym słowem naszego malucha. Pierwsze, logicznie złożone zdanie wprawia nas w prawdziwy zachwyt. A dziecięca szczerość i bezpretensjonalne poczucie humoru działają na nas rozbrajająco. Mówiąc w skrócie ? każdy z nas uważa, że jego dziecko to urodzony geniusz!

Dzieci potrafią nas bardzo zaskoczyć i rozbawić swoją mądrością, szczerością oraz sprytem. Zbiór takich ?mądrych? cytatów, jak również informacji o rozwoju dzieci i opisów szczególnych osiągnięć maluchów z całego świata, można teraz znaleźć w jednym, wyjątkowym miejscu ? w serwisie www.urodzonygeniusz.com.pl

Dziecięce cytaty, osiągnięcia i rozwój ? o tym jest serwis Urodzony Geniusz

Na łamach serwisu można znaleźć posty, składające się na trzy bloki tematyczne:

  • Zabawne cytaty
  • Etapy rozwoju
  • Osiągnięcia maluchów

Serwis prezentuje to wszystko w lekki i ciekawy sposób, łącząc charakter informacyjny z rozrywkowym. To pierwszy taki zbiór najzabawniejszych wypowiedzi i wyczynów maluszków.

Serwis Urodzony Geniusz może stać się dla rodziców inspiracją czy też ?przypominaczem?, aby w ciekawej, usystematyzowanej formie elektronicznej lub papierowej gromadzić powiedzonka, opisy osiągnięć i zabawnych numerów własnych dzieci. Taki zbiór, regularnie uzupełniany, może stać się dla całej rodziny jedyną w swoim rodzaju pamiątką z pierwszych lat życia rezolutnego bobasa.

Urodzony Geniusz ? obecny również na Facebooku

Na potrzeby Urodzonego Geniusza powstał także fanpage na Facebooku. Tu rodzice mogą nie tylko śledzić kolejne memy i ciekawostki pojawiające się na serwisie. Mogą się również dzielić najzabawniejszymi historiami oraz zaskakującymi wypowiedziami z życia swoich maluszków.

https://www.facebook.com/UrodzonyGeniusz

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Rekrutacja EY: Pracodawca nr 1 zatrudni 200 absolwentów i studentów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy