Szkoła

Wyprawka szkolna 2015

Wyprawka szkolna 2015
EMPIK, Informacja prasowa Warszawa, sierpień 2015 r. Co Cię ruszy do szkoły? Szkoła nie musi oznaczać nudy! Powinna być kolorowa, radosna i przyjemna, bo przecież

EMPIK, Informacja prasowa
Warszawa, sierpień 2015 r.

Co Cię ruszy do szkoły?

Szkoła nie musi oznaczać nudy! Powinna być kolorowa, radosna i przyjemna, bo przecież nauka to odkrywanie świata! W Empiku każdy Odkrywca – niezależnie od wieku – może znaleźć coś dla siebie.

Jak co roku, Empik zmienia kompletowanie wyprawki szkolnej w kolorową i twórczą przygodę. Niezależnie od wieku i upodobań każdy znajdzie coś dla siebie w szerokiej ofercie salonów sieci. Oferta Empiku wychodzi naprzeciw zarówno indywidualistom, nastawionym na wysokiej jakości designerskie produkty, fanom telewizyjnych serii i filmów, jak też osobom poszukującym przede wszystkim produktów w atrakcyjnej cenie.

Aby ułatwić odnalezienie potrzebnych produktów, Empik przygotował dedykowane regały, na których są eksponowane wszystkie artykuły niezbędne do szkolnej wyprawki.

W szerokiej ofercie szkolnej znalazła się zróżnicowana gama produktów i wzorów: zeszytów, notatników, brulionów, segregatorów, plecaków, piórników, przyborów do pisania, a także akcesoriów, jak bidony na wodę czy pojemniki na drugie śniadanie.

Klienci sieci znajdą w ofercie zarówno produkty marek znanych na całym świecie (m.in. Pilot, Staedtler, Stabilo, Maped, Herlitz), jak i tych obecnych wyłącznie w Empiku, charakteryzujących się doskonałą relacją jakości do ceny. Wśród tych ostatnich warto wymienić przeznaczone dla dzieci marki PuffPuff i Colo&Riko Friends oraz dedykowane dla nieco starszych uczniów i uczennic marki Burocrat i Basic. Warto także zwrócić uwagę na papiernicze kolekcje sezonowe Paperdot, których cechą szczególną jest oryginalne, odpowiadające najnowszym trendom wzornictwo.

W szerokim wachlarzu artykułów szkolnych nie mogło zabraknąć ulubionych dziecięcych bohaterów (m.in. Violetta) i najpopularniejszych motywów (m.in. Kraina Lodu, Equestria, World Of Tanks) oraz popularnych drużyn piłkarskich (FC Barcelona, Real Madryt, Manchester United).

Empik_wyprawka_szkolna_zeszyt_2

wyprawka
wyprawka

Empik_wyprawka_szkolna__pi_rnik2

Empik_wyprawka_szkolna_colorico

Empik_wyprawka_szkolna_deska_z_klipsem

Empik_wyprawka_szkolna_farby

Empik_wyprawka_szkolna_futera_2

Empik_wyprawka_szkolna_futera_

Empik_wyprawka_szkolna_pi_rnik3

Empik_wyprawka_szkolna_pi_rnik

Empik_wyprawka_szkolna_plecak2

Empik_wyprawka_szkolna_plecak3

Empik_wyprawka_szkolna_plecak

Empik_wyprawka_szkolna_teczka

Empik_wyprawka_szkolna_torba

Empik_wyprawka_szkolna_zeszyt

——————————————————–
Empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W ponad 200 salonach Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów papierniczych, dekoracji do domu, akcesoriów kulinarnych, produktów i zabawek edukacyjnych, gier planszowych i gadżetów podróżniczych a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla ponad 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce nowe, ciekawe i warte zauważenia.

A to już wiesz?  Nie taki straszny powrót do szkoły

hastagi na stronie:

#empik gadżety #empik plecaki #empik plecaki 2015 #empik torba #paperdot plecak #plecak paperdot #puffpuff empik

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy