Wiadomości branżowe

?Ta zabawka to eksperyment? Funiversity

Wprowadzone właśnie do sprzedaży mini eksperymenty Funiversity „Ta zabawka to eksperyment“ są pomysłem na madrą zabawę dla całej rodziny. Uczą bawiąc i pomagają wspólnie spędzać czas. Co ważne, to zabawki na każdą kieszeń. „Ta zabawka to eksperyment“ to autorskie produkty Funiversity. Pomysł wyrasta z idei firmy, która łączy

Wprowadzone właśnie do sprzedaży mini eksperymenty Funiversity ?Ta zabawka to eksperyment? są pomysłem na madrą zabawę dla całej rodziny. Uczą bawiąc i pomagają wspólnie spędzać czas. Co ważne, to zabawki na każdą kieszeń.

?Ta zabawka to eksperyment? to autorskie produkty Funiversity. Pomysł wyrasta z idei firmy, która łączy pasję do nauki, wiedzę i umiejętność jej przekazywania z chęcią wyznaczania nowych kierunków w edukacji. Funiversity poprzez mądrą, zapewniającą wszechstronny rozwój, zabawę inspiruje dzieci do samodzielnego szukania wiedzy oraz poznawania siebie i świata. Po interaktywnych warsztatach i pokazach naukowych z dziedziny fizyki, astronomii, chemii, biologii i archeologii, firma oferuje teraz zabawki edukacyjne – mini eksperymenty. Dzięki nim w praktyczny i przyjemny sposób dzieci w mogą przyswoić pozornie trudne zagadnienia naukowe.

Mini eksperymenty Funiversity dzieci powinny wykonywać z rodzicami, starszym rodzeństwem lub dziadkami. Wspólne przeprowadzanie doświadczeń wzmacnia relacje a zagadnienia, które poruszają są punktem wyjścia do rozmowy, pytań i uruchomienia kreatywności dzieci.

Dotychczas dostępne są trzy rodzaje mni eksperymentów Funiversity: FUN bow, FUN goo i FUN snow.  Sugerowane cena każdego z nich to 15,90 zł brutto. Zabawki przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia. Posiadają certyfikat CE.

Mini eksperymenty ?Ta zabawka to eksperyment? Funiversty:

FUN bow  – Jakie kolory ma tęcza?

Wykorzystanie supeabsorbentów wydaje się być nieograniczone, ale stworzenie tęczy w probówce to już zupełne szaleństwo! Kilkudniowa obserwacja eksperymentu sprawi, że teoria kolorów nie będzie miała dla dziecka żadnych tajemnic.

CENA sugerowana: 15,90 brutto

 

FUN goo – Co to są POLIMERY?

Niezwykły eksperyment, obrazujący proces przeprowadzania reakcji zachodzącej między dwoma płynnymi substancjami. W jej wyniku na naszych oczach powstaje coś zupełnie innego, kolorowy rozciągliwy ?goo? o niesłychanych właściwościach.

CENA sugerowana: 15,90 brutto

A to już wiesz?  UNICEF Polska rozpoczął zbiórkę na rzecz ofiar suszy w Rogu Afryki

 

FUN snow – Jak otrzymać SZTUCZNY ŚNIEG?

Zadziwiające, że w wyniku zmieszania wody z niewielką ilością nietoksycznego proszku powstaje mnóstwo śniegu! Bez względu na porę roku za oknem. Kto mógłby przypuszczać, że ten eksperyment ma coś wspólnego z budową pieluszek dla dzieci?

CENA sugerowana: 15,90 brutto


dostarczył infoWire.pl

Źródło Funiversity. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy