Wiadomości branżowe

Lean Management ? kierunek do Twojej przewagi na rynku pracy

Lean Management to nowy kierunek studiów podyplomowych oferowany przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. W poznaniu istoty metodyki Lean pomoże grupa biznesowych trenerów - praktyków z wieloletnim stażem, przy merytorycznym partnerstwie Otwartej Konferencji Lean. Rekrutacja potrwa do końca września 2014 roku. Doskonalenie procesów, czyli optymalizacja kosztów i nakładu pracy

Lean Management to nowy kierunek studiów podyplomowych oferowany przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. W poznaniu istoty metodyki Lean pomoże grupa biznesowych trenerów – praktyków z wieloletnim stażem, przy merytorycznym partnerstwie Otwartej Konferencji Lean. Rekrutacja potrwa do końca września 2014 roku.

Doskonalenie procesów, czyli optymalizacja kosztów i nakładu pracy względem efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstwa i konkurencyjności na rynku to obecnie silny trend w zarządzaniu, w którym wyspecjalizować mogą się słuchacze nowego kierunku Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Studia ?Lean Management? to połączenie warsztatów, gier biznesowych i studiów przypadków, które umożliwiają nie tylko pozyskanie praktycznej wiedzy, ale także wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami studiów i wykładającymi praktykami z renomowanych firm. Niektóre zajęcia prowadzone są bezpośrednio na terenie firm. Ideą kierunku jest rozwijanie konkretnych kompetencji i konfrontacja teorii z rzeczywistymi problemami firm.

Dajemy słuchaczom szansę nauki poprzez praktyczne doświadczenie, którego nabywają realizując w trakcie studiów konkretne projekty. Bardzo dużą wartością dodaną studiów ?Lean Management? jest możliwość wymieniania się wiedzą, przez co zyskać można szerszą perspektywę, a także zbudować branżowe kontakty, które dla osób chcących doskonalić swoje firmy są niezwykle cenne i przydatne w dalszym rozwoju zawodowym ? mówi Jakub Marczak ? współtwórca programu studiów.

Propozycja CKP Uczelni Łazarskiego skierowana jest do specjalistów i inżynierów zajmujących się wsparciem i optymalizacją procesów, pracowników działów Lean, Kaizen i Ciągłego Doskonalenia, kadry kierowniczej oraz przedsiębiorców.

W programie studiów znalazły się m.in. takie zagadnienia związane z wdrożeniem Lean, jak generowanie oszczędności i unikanie strat, skrócenie czasów operacji, podnoszenie satysfakcji klienta, budowanie zaangażowania pracowników, a także poprawa jakości i bezpieczeństwa.

Szczegółowe informacje dotyczące kierunku oraz rekrutacji znaleźć można na stronie: http://ckp.lazarski.pl/studia-podyplomowe/akademia-menedzera/lean-management/


dostarczył infoWire.pl

Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ogniwa fotowoltaiczne z polskim grafenem wyprodukują do 50 proc. więcej energii elektrycznej. Na rynku pojawią się w przyszłym roku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy