Wiadomości branżowe

Jurajska zabawa nie tylko dla najmłodszych

Specjalne atrakcje dla mam, dzieci i oczywiście ojców, przygotowuje 25 maja i 1 czerwca JuraPark w Krasiejowie. Dla miłośników dobrej zabawy czekają tam m.in. plac zabaw o powierzchni 3.000 metrów kwadratowych, czy największy na Opolszczyźnie stacjonarny Park Rozrywki. – Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie łączy w ciekawy sposób zabawę ze zdobywaniem wiedzy przez naszych gości w

Specjalne atrakcje dla mam, dzieci i oczywiście ojców, przygotowuje 25 maja i 1 czerwca JuraPark w Krasiejowie. Dla miłośników dobrej zabawy czekają tam m.in. plac zabaw o powierzchni 3.000 metrów kwadratowych, czy największy na Opolszczyźnie stacjonarny Park Rozrywki.

? Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie łączy w ciekawy sposób zabawę ze zdobywaniem wiedzy przez naszych gości w bardzo różnorodny sposób ? mówi Anna Kokot z JuraParku w Krasiejowie. ? Wszystkie miejsca dostępne dla zwiedzających są przygotowane przez ekspertów z zakresu paleontologii, biologii, archeologii, czy pedagogiki, w taki sposób, aby przekazywać informacje, fascynować i jednocześnie zachęcać do interakcji. Z myślą o najmłodszych gościach stworzyliśmy także specjalny plac zabaw oraz park rozrywki.  Krasiejów to takie wyjątkowe miejsce, gdzie między odkrywaniem niezwykłości dinozaurów, podróżą Tunelem Czasu, czy spacerem po Prehistorycznym Oceanarium, spędzamy czas na wspólnej rodzinnej zabawie.

Plac zabaw zachwyca już swoją powierzchnią. Zajmuje obszar 3.000 metrów kwadratowych. Jedną z najchętniej odwiedzanych atrakcji dla dzieci powyżej 3 roku życia jest 12-metrowa wieża. Można z niej zjechać specjalnymi rurami znajdującymi się na trzech kondygnacjach, osiągając różne prędkości. Ciekawym miejscem do rodzinnej zabawy jest także 7-metrowa huśtawka stylizowana na ptasie gniazdo. Bawiąc się na niej można rozbujać się po kole o średnicy? 10 metrów. Jednym z ulubionych miejsc najmłodszych jest także olbrzymia pajęczyna ? małpi gaj. To jedna z największych tego typu konstrukcji w Polsce. Wśród atrakcji dla nieco młodszych ekscytację wzbudza instalacja, w której możemy znaleźć się w paszczy T-Rexa. Wejście na plac zabaw obejmuje bilet wstępu dla zwiedzających JuraPark w Krasiejowie. 

Na terenie Parku Nauki i Rozrywki odbywają się też różnego rodzaju akcje specjalne. Pierwszy z pikników zaplanowano 25 maja. Podczas wyjątkowego Dnia Matki będzie można usłyszeć m.in. występy Andrzeja Cierniewskiego, wykonawcy takich przebojów jak ?Słodka Karolino?, czy ?Dwie morgi słońca? oraz odtwórczyni hitu ?Przeżyłam z Tobą tyle lat? – Krystyny Giżowskiej. Od godz. 12:00 do 17:00, przed największym w Europie parkiem tematycznym, stanie także mobilny punkt poboru krwi z Opolskiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Wszyscy, którzy tego dnia oddadzą dar życia dla innych, będą mogli wejść bezpłatnie na teren kompleksu i stanąć oko w oko z niezwykłymi dinozaurami, odtworzonymi w skali 1:1, czy podejrzeć kości prehistorycznych stworzeń prezentowane w Pawilonie Paleontologicznym.

A to już wiesz?  Wdrożenie sieci 5G może przyspieszyć rozwój branży gier wideo. Producenci stawiają na gry mobilne i strumieniowe przesyłanie

Dzień Dziecka w Krasiejowie rozpocznie o godz. 12:00 pokazem gimnastyki artystycznej, przygotowanym przez grupę gimnastyczną pod kierunkiem sportsmenki Agaty Bąk. Dwie godziny później przekonamy się, czy krasiejowskie dinozaury przeszkodzą bohaterowi popularnej polskiej kreskówki ? Koziołkowi Matołkowi – w dotarciu do Pacanowa. Przez cały dzień nie zabraknie także gier, konkursów i zabaw prowadzonych przez doświadczonych animatorów. Swoich sił będzie można także spróbować na ściance wspinaczkowej. Święto wszystkich najmłodszych zwieńczy smurfna dyskoteka.

Więcej szczegółów na temat pikników 25 maja i 1 czerwca oraz atrakcji w Krasiejowie można uzyskać na www.juraparkkrasiejow.pl


dostarczył: infoWire.pl

Źródło JuraPark Krasiejów. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy