Wiadomości branżowe

ING Bank Śląski partnerem programu Corporate Readiness Certificate dla studentów

ING Bank Śląski wraz z ING Services Polska oraz IBM zapraszają studentów do programu akademickiego Corporate Readiness Certificate (CRC) realizowanym na uczelniach w Gliwicach, Katowicach i Wrocławiu. Corporate Readiness Certificate to program nauczania dla studentów, podczas których odbywają się zajęcia, wykłady i laboratoria prowadzonych przez ekspertów z branży IT. Jego

ING Bank Śląski wraz z ING Services Polska oraz IBM zapraszają studentów do programu akademickiego Corporate Readiness Certificate (CRC) realizowanym na uczelniach w Gliwicach, Katowicach i Wrocławiu.

Corporate Readiness Certificate to program nauczania dla studentów, podczas których odbywają się zajęcia, wykłady i laboratoria prowadzonych przez ekspertów z branży IT. Jego celem jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu IT i nowoczesnych technologii oraz wykształcenie u studentów umiejętności funkcjonowania w nowoczesnym środowisku biznesowym. Osoby, które ukończą program uzyskają prestiżowy, honorowany przez firmy certyfikat, a najlepsi absolwenci będą mogli odbyć płatne staże i praktyki, w tym w ING Banku Śląskim.

Program jest skierowany do studentów III roku studiów licencjackich/inżynierskich lub studentów I/II roku studiów magisterskich uzupełniających, przy czym preferowany jest profil techniczny, informatyczny lub informatyczno-ekonomiczny. Egzamin kwalifikacyjny odbędzie się 26 lutego br. na Politechnice Śląskiej, w Gliwicach i Katowicach równocześnie i obejmie test z wiedzy ogólnej z obszaru IT oraz test z języka angielskiego. Zajęcia będą się odbywać w semestrze letnim 2015 roku.

Program Corporate Readiness Certificate obejmuje m.in.:

  • Service Management (miejsce szkolenia: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach)
  • Project Management (miejsce szkolenia: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach)
  • Mainframe  (miejsce szkolenia: Politechnika Śląska – Katowice)
  • Nowoczesne IT w banku (miejsce szkolenia: Politechnika Śląska ? Gliwice)
  • Platformy IT (miejsce szkolenia: Politechnika Śląska – Gliwice)

Warunkiem uczestnictwa w programie jest pozytywny wynik testu kwalifikacyjnego z wiedzy ogólnej IT, który odbędzie się 26 lutego w Katowicach i Gliwicach.

Więcej informacji jest dostępnych na http://www.ingbank.pl/o-banku/kariera/studenci-absolwenci/crc.


dostarczył infoWire.pl

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Jak wygląda przemoc w polskich szkołach?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy