Wiadomości branżowe

Ogłoszenie wyników konkursu na remont i przebudowę politechnicznej Eureki

Rozstrzygnięto otwarty konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji remontu i przebudowy Centrum Szkoleniowo-Rehabilitacyjnego Politechniki Gdańskiej "Eureka" w Sopocie. Zapraszamy 2 października o godz. 11.00 na Dziedziniec im. Daniela G. Fahrenheita w Gmachu Głównym PG. Budynek, którego konkurs dotyczy po modernizacji będzie pełnił rolę nowoczesnego centrum szkoleniowo-konferencyjno-rehabilitacyjnego

Rozstrzygnięto otwarty konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji remontu i przebudowy Centrum Szkoleniowo-Rehabilitacyjnego Politechniki Gdańskiej “Eureka” w Sopocie. Zapraszamy 2 października o godz. 11.00 na Dziedziniec im. Daniela G. Fahrenheita w Gmachu Głównym PG.

Budynek, którego konkurs dotyczy po modernizacji będzie pełnił rolę nowoczesnego centrum szkoleniowo-konferencyjno-rehabilitacyjnego Politechniki Gdańskiej. W Eurece zaplanowano poszerzenie oferowanych obecnie usług hotelowo-gastronomicznych o zaplecze konferencyjne i centrum rehabilitacyjne. Żeby sprostać tym wymaganiom potrzebny jest nie tylko kompleksowy remont, ale i przebudowa tego obiektu. Centrum mieści się przy reprezentacyjnym bulwarze nadmorskim w Sopocie (adres nieruchomości ul. Emilii Plater 7/9/11).

Obecne wnętrza budynku wymagają gruntownych zmian. Pokoje hotelowe powinny zostać dostosowane do standardu trzech gwiazdek. Uczestnicy konkursu mieli również za zadanie uwzględnić potrzebę przystosowania Eureki dla osób niepełnosprawnych (w budynku pojawią się windy i uproszczone ciągi komunikacyjne). W części obiektu, która stanie się centrum rehabilitacyjnym, zaplanowano gabinety konsultacyjne oraz salę do fizykoterapii.

Nagrody:

I nagroda w wysokości 30 tys. zł oraz zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki,

II nagroda 20 tys. zł,

III nagroda 15 tys.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Politechnika Gdańska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nowe oblicze Hydromechaniki ? konkurs

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy