Wiadomości branżowe

Generali rozpoczyna wiosenną rekrutację do X. edycji Programu ?LeoPraktyki?

Warszawa, 28 kwietnia 2014 r. Z końcem kwietnia Generali rozpoczyna rekrutację do X. już edycji Programu „LeoPraktyki”. Do 15 maja kandydaci - studenci kierunków biznesowych takich jak: ekonomia, ubezpieczenia, bankowość-finanse, zarządzanie, prawo, matematyka, statystyka, informatyka - mogą przesyłać swoje aplikacje. Grupa Generali przyjmie w tym roku 10 Praktykantów do pracy w centrali firmy, w Warszawie. Z roku na rok program LeoPraktyki Generali cieszy się coraz większym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba nadesłanych aplikacji – w zeszłorocznej edycji programu Generali otrzymało ponad 650 aplikacji.W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, o wyborze najlepszych przesądzi przygotowanie merytoryczne kandydatów, a także kompetencje ‘miękkie’, których znaczenie w środowisku pracy jest równie ważne. Generali poszukuje osób otwartych, komunikatywnych, posiadających solidną wiedzę teoretyczną, ale też zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w branży ubezpieczeniowej i chętnych do podejmowania nowych wyzwań.- „Program letnich praktyk dla studentów. jest integralną częścią strategii personalnej Grupy Generali. Poprzez praktyki pragniemy dotrzeć

Warszawa, 28 kwietnia 2014 r. Z końcem kwietnia Generali rozpoczyna rekrutację do X. już edycji Programu ?LeoPraktyki?. Do 15 maja kandydaci – studenci kierunków biznesowych takich jak: ekonomia, ubezpieczenia, bankowość-finanse, zarządzanie, prawo, matematyka, statystyka, informatyka – mogą przesyłać swoje aplikacje. Grupa Generali przyjmie w tym roku 10 Praktykantów do pracy w centrali firmy, w Warszawie.
Z roku na rok program LeoPraktyki Generali cieszy się coraz większym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba nadesłanych aplikacji ? w zeszłorocznej edycji programu Generali otrzymało ponad 650 aplikacji.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, o wyborze najlepszych przesądzi przygotowanie merytoryczne kandydatów, a także kompetencje ?miękkie?, których znaczenie w środowisku pracy jest równie ważne. Generali poszukuje osób otwartych, komunikatywnych, posiadających solidną wiedzę teoretyczną, ale też zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w branży ubezpieczeniowej i chętnych do podejmowania nowych wyzwań.

?Program letnich praktyk dla studentów. jest integralną częścią strategii personalnej Grupy Generali. Poprzez praktyki pragniemy dotrzeć do studentów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce, zainteresowanych branżą ubezpieczeniową i jednocześnie nastawionych na dalszy rozwój.? ? mówi Katarzyna Zwierzchowska, Dyrektor Departamentu Personalnego w Grupie Generali Polska.

W Programie LeoPraktyki 2014 uczestnicy będą mogli zdobywać wiedzę i umiejętności pod okiem opiekunów Programu aż z ośmiu zespołów:

  • Rozwoju Ubezpieczeń Grupowych
  • Rozwoju Ubezpieczeń Zdrowotnych
  • Ubezpieczeń Komunikacyjnych
  • Ubezpieczeń Majątkowych Klientów Indywidualnych
  • Aktuariatu Majątkowego
  • Aktuariatu Życiowego
  • Prawnego
  • Controllingu

?LeoPraktyki są doskonałym początkiem kariery zawodowej. Warto zaznaczyć, że w tym roku  program umożliwi rozpoczęcie stażu aktuarialnego niezbędnego do zdobycia polskiej licencji Aktuariusza aż trzem praktykantom? ? podkreśla Katarzyna Zwierzchowska.

Dwumiesięczny program adresowany jest do studentów ostatnich lat studiów.
Szczegóły dotyczące Programu i rekrutacji znajdują się na stronie: www.generali.pl/kariera/strefa-studenta/

Źródło Grupa Generali. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Co w tym roku znajdziemy pod choinką? Sprawdźcie!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy