Wiadomości branżowe

eFresh dla SGB

Agencja eFresh od września 2012 odpowiada za interaktywną obsługę działań Spółdzielczej Grupy Bankowej skierowanych do najmłodszych. Stworzono platformę komunikacji z uczniami szkół podstawowych – serwis

Agencja eFresh od września 2012 odpowiada za interaktywną obsługę działań Spółdzielczej Grupy Bankowej skierowanych do najmłodszych. Stworzono platformę komunikacji z uczniami szkół podstawowych ? serwis SKOwSGB.pl, w którym uczniowie bawiąc się poznają zalety oszczędzania. Serwis oferuje interaktywną świnkę skarbonkę, którą wraz z postępem oszczędzania można wyposażać w kolejne wirtualne gadżety (m. in. modne okulary lub tatuaż). Ponad to w serwie znajduje się komiks dla uczniów i multimedialne gry, cyklicznie organizowane są konkursy dla szkół, klas i indywidualnych osób.

Na przełomie marca i kwietnia startuje kolejna akcja ? tym razem jest to konkurs na najciekawszy projekt koszulki dla jednej z postaci komiksu bliSKO marzeń. Autorzy najlepszych prac otrzymają czytniki ebook, kamery video i zegarki. Obsługa akcji realizowana jest wspólnie z agencją Men At Work.

Spółdzielczą Grupę Bankową tworzy ponad 200 Banków Spółdzielczych i SGB-Bank S.A. Mają długą tradycję i duże doświadczenie, niektóre z nich działają już od 160 lat. Dziś SGB to ponad 1800 placówek w całym kraju, oferujących kredyty, lokaty i konta osobiste. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Spółdzielcza Grupa Bankowa oferuje Klientom produkty depozytowo-kredytowe na europejskim poziomie.

Agencja marketingu interaktywnego eFresh od 2002 roku specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych strategii obecności marek w Internecie. Najważniejsi klienci eFresh to: NESTLÉ FITNESS, Amica, Grupa Kapitałowa PBG, Eurocash, Komputronik, BCC, Pearson, Publicat oraz Travelplanet S.A. Serwisy internetowe eFresh tworzone dla spółek giełdowych zostały trzykrotnie wyróżnione w konkursie ?Złota Strona Emitenta?, w tym dwukrotnie za zajęcie I miejsca dla strony www.pbg-sa.pl w kategorii ?Spółki WIG20?. W 2012 roku firma otrzymała nagrodę Poznański Lider Przedsiębiorczości.

< 238145" >

Źródło Grupa FRESH. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Mural powstaje w Kwadratowej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy